PRZEMYSŁ POLIGRAFICZNY

Nowe wałki

Nasza firma specjalizuje się w produkcji gotowych do zamontowania w maszynie wałków do druku offsetowego dla około 30 najbardziej popularnych maszyn drukarskich. Dostarczane przez nas wałki są całkowicie uzbrojone w osprzęt i łożyska oraz pakowane w wytrzymałe pudełka.

Drukarnie na całym świecie wybierają Acron jako dostawcę nowych wałków do maszyn zwojowych zarówno do druku heatsetowego jak i coldsetowego.
Wałki te mają znakomicie wykończoną powierzchnię oraz są doskonale wyważone. Wałki Acron dla druku zwojowego stanowią atrakcyjną alternatywę dla wymagających drukarzy.

Nowe wałki są także produkowane dla druku fleksograficznego.

Regeneracja

Acron oferuje pełną gamę usług w zakresie regeneracji wałków stosowanych w druku offsetowym, fleksograficznym i wklęsłodruku, oraz regeneruje wałki z twardym pokryciem elastomerowym poliamid11 znanym pod nazwą RILSAN®. Oferujemy również regenerację wałków chromowych i ceramicznych.

Regeneracja wałka zaczyna się od zdarcia zniszczonej powłoki i oceny zużycia rdzenia pod kątem jego ponownego zastosowania. Jeśli jest to konieczne przeprowadza się regenerację rdzenia a po nałożeniu i wyszlifowaniu powierzchni roboczej przeprowadza się wyważanie statyczne lub dynamiczne i uzbraja wałki w niezbędne łożyska.

Acron oferuje też usługę szlifowania wałków o kształtach cylindrycznym i wypukłym w celu regeneracji istniejącej powłoki.
 
 

Copyright 2004 ACRON c.o. All Rights Reserved. Site designed by NOIR, noir@autograf.pl