PREPARATY CHEMICZNE
DO DRUKU OFFSETOWEGO

Zasadniczym elementem, gwarantującym poprawność druku offsetowego jest codzienne mycie i okresowa konserwacja wałków gumowych. Czynność ta polega na usunięciu resztek zaschniętej farby, pozostałości papieru oraz złogów wapnia i manganu za pomocą substancji chemicznych. Zastosowanie odpowiedniej chemii jest również konieczne w przypadku szybkiej zmiany kolorów. Firma ACRON proponuje Państwu szereg zmywaczy i innych środków, które są niezbędne w drukarni i zostały opracowane w celu skrócenia czasu mycia i wydłużenia żywotności powłok gumowych. Wszystkie nasze produkty są przyjazne dla środowiska i nie są klasyfikowane jako substancje niebezpieczne. Wymienione preparaty nie uszkadzają form drukowych.

ROTO ACRON 60

Zmywacz do wałków farbowych, wodnych i obciągów gumowych. Przeznaczony do zmywania ręcznego i automatycznego. Z wodą tworzy emulsję.

ACRON 60

Zmywacz uniwersalny do mycia ręcznego.
Nie mieszalny z wodą. Służy do mycia wałków farbowych, obciągów gumowych i kałamarzy.

EXTRA ACRON

Sszybko parujący środek do ręcznego domywania obciągów gumowych i elementów metalowych.

ACRON CALCIUM

Żel usuwający złogi wapnia i manganu z wałków farbowych.

ACRON B5

Preparat do prania naciągów tkaninowych wałków nadajcych wodę. Wszystkie preparaty są dostępne w opakowaniach jednorazowych 5, 10, 20L, oraz w opakowaniach zwrotnych 30, 200, 1000L.
 
 
 
Copyright 2004 ACRON c.o. All Rights Reserved. Site designed by NOIR, noir@autograf.pl